Zdálo se to jako splněný sen. V prosinci minulého roku profesionální hráč za NAVI Kirill "Boombl4" Mikhailov požádal před obřím publikem svoji dosavadní přítelkyni Angeliku "LiQueen" Mikhailovou o ruku. Ta v tu chvíli sledovala výhru svého přítele na dálku z Moskvy. Po chvíli přišla radostná zpráva o přijetí nabídky, kterou LiQueen veřejně sdílela na Instagram Stories.

Boombl4 přišel s žádostí o ruku jen pár minut po výhře na PGL Major ve Stockholmu, odkud si celý ukrajinský tým Natus Vincere v listopadu odnesl jeden milion dolarů (v přepočtu přes 22 milionů korun). Krátce na to, v prosinci, došlo na svatbu mezi profesionálním Counter-Strike hráčem a jeho dosavadní přítelkyní.

Společné období ovšem netrvalo dlouho, konkrétně pouhé 4 měsíce. Ještě před začátkem dalšího Counter-Strike turnaje PGL Antwerp Major oznámila dvojice rozvod.

V příspěvku sdíleném na Instagramu stojí: "Vypadá to, že už jde o tradici s rozchody před turnaji. Boombl4, jestli vyhraješ tisíc dolarů, zavolej mi."

LiQueen na Instagramu sdílela oznámení s důvodem, že se k sobě zkrátka nehodí. Později dodala, že nešlo vůbec o peníze. K vyhrané částce neměla LiQueen přístup a dvojice si celou dobu šetřila na společné bydlení. Všechny vyhrané peníze zůstaly i po rozvodu u profesionálního hráče.