Přestože se na internetu všichni chvástají, že nejsledovanějšími tvůrci na Twitchi musí být hlavně ženy, není tomu tak. Jak velmi často ukazují různé žebříčky či statistiky, na absolutní špici můžeme najít hlavně mužské streamery, kteří kralují v počtu odvysílaných hodin, obdržených darů či času, který u jejich vysílání diváci strávili. Právě na poslední jmenovaný údaj se zaměřili na stránce Rainmaker a udělali žebříček nejsledovanějších tvůrců na Twitchi za celý říjen. Jediným ženským zástupcem přitom byla Amouranth.

Jen Amouranth za ženy

Říjen letošního roku byl nabitý. Konalo se finále CS:GO Major z kterého nejvíce profitoval tvůrce Gaules, který po celý měsíc držel příčku tvůrce s největším počtem odsledovaných hodin, které mu věnovali jeho diváci, a to v čistě mužské kategorii. Pokud bereme jen streamerky, na prvním místě se umístila již zmíněná Kaitlyn Michelle Siragusa, alias Amouranth. Pokud ale vezmeme 10 tvůrců podle počtu hodin, Amouranth rázem nejen není na prvním místě, ale ještě k tomu je jedinou ženou v celém žebříčku.

Za to může hned několik faktorů. Její největší konkurence v podobě Pokimane má pauzu od vysílání a záři reflektorů na Amouranth namířilo také její odhalení, že má manžela, který se k ní nechoval zrovna nejlépe. V listopadu už se ale pomalu vrací ke svému normálnímu obsahu a o svém bývalém nemluví. Sama tvůrkyně ale říká, že říjen nebyl jejím nejlepším měsícem a byly doby, kdy její sledovanost dosahovala na větší čísla.