Společnosti zabývající se rozvozem jídla nabraly v posledních letech na velké popularitě a to především mezi hráči a streamery. V aplikaci si v rychlosti naklikají něco dobrého, zaplatí a mohou pokračovat ve hraní či streamu.

Jedním z pravidelných uživatelů těchto donáškových služeb je i kontroverzní streamerka Amouranth, která je známá nejen z živých vysílaní na Twitchi, ale také z OnlyFans.

Kurýr si chtěl přilepšit, natočily ho kamery

Dle videa, které Amouranth sdílela jde vidět, že si nechávala jídlo doručit před dveře. Na začátku videa tedy není nic neobvyklého, kurýr přijde položí objednávku před vchod, udělá fotku, že jídlo opravdu před dveřmi nechal a potvrdí objednávku. Následně však sám kurýr objednávku zvedne ze země a utíká s ní rychle zpět do auta.

Amouranth se o svůj zážitek s kurýrem podělila veřejně na svém Twitteru, kde se video těší velké popularitě a za 48 hodin ho již vidělo přes 2 milion lidí. 

Reakce samotné společnosti přišla brzy. Streamerku poprosili, aby se s nimi spojila přes chat v aplikaci, kde s ní situaci již dořeší. Jestli tak streamerka učinila však nevíme, jelikož na ně nijak dále nereagovala. 

Bizarní je také fakt, že streamerka má údajně u dveří varování, že veškeré prostory jsou monitorované kamerovým systémem. I přes to si asi zlodějíček myslel, že mu tenhle podfuk hravě projde. Zda společnost z celé kauzy vyvodila nějaké důsledky není zatím veřejné.