Již před několika dny nám vývojáři Apex Legends naznačovali akci, kterou oslaví Halloween. Včera se do hry konečně dostal event Fight or Fright s módem Shadowfall.

Shadowfall přináší do hry opět King’s Canyon, ale ve velmi modifikované verzi. Nejen, že se hraje v noci, ale všude se povalují svíčky, slyšíte různé strašidelné zvuky, ale například leviathani nyní září a  vychází z nich zelený oheň. Při otevírání bedny na vás může vyskočit duch, který vám sice neublíží, pro získání předmětů je ale nutné jej zabít.

Problém ale nastává při souboji s hráči. Mód je určený pro 35 solo hráčů, smrtí to ale rozhodně nekončí. Jakmile někoho zabijete, daný hráč se přemění na zombie. V této roli pak seskočí z oblohy a jeho jediným úkolem je zabít ostatní přeživší a zamezit jim v tom dostat se k evakuační lodi.

Společně s Fight or Fright přichází spousta skinů. My jsme si mód už vyzkoušeli a musíme říct, že při prvním hraní jsme se opravdu báli toho, kde na nás mohou ostatní hráči skočit, jelikož zombie jsou extrémně tiché.