Chcete začít streamovat a nevíte, co všechno je po hardwarové stránce potřeba, nebo se ztrácíte v nabídce možností? Společnost AVerMedia má řešení právě pro vás. Jmenuje se Live Streamer 311 – BO311 a jde o startovní balíček pro nakopnutí vaší Twitch nebo YouTube kariéry.

Dostanete Full HD střihovou kartu, mikrofon, webkameru a potřebný software. Live Streamer 311 – BO311 je řešení vše v jednom poskytující tři hlavní pilíře živého vysílání při zachování velmi snadného nastavení. Jeho součástí je záznamové zařízení Live Gamer MINI (GC311), Full HD webová kamera Live Streamer CAM 313 (PW313) a USB Mikrofon (AM310). 

K dispozici jsou také zdarma dodávané pluginy AVerMedia StreamEngine a CamEngine, které podporují aplikace třetích stran, jako jsou Streamlabs OBS, OBS a XSplit. Integrovaný H.264 hardwarový enkodér při použití se StreamEngine zajišťuje nulové vytížení procesoru počítače. CamEngine plugin mění webkameru na interaktivní zařízení s umělou inteligencí umožňující změnu filtru, korekci barev i přidání různých rámečků a samolepek.

Kromě toho má AVerMedia vlastní aplikaci REcentral, která by vám měla rovněž výrazně pomoci s přípravou streamování. Umožňuje: souběžné vysílání na různých platformách včetně YouTube, Twitch a Facebook. Aplikace podporuje nastavení jednotlivých vrstev pro webkameru, loga a nastavení různých rozlišení a datového toku pro každé vysílání zvlášť z jediného počítače.

Live Streamer 311 – BO311 už se prodává, na CZC.cz ho najdete za cenu 6149 Kč.