Je to pár dní, co oficiálně vyšel Battlefield 2042. Během krátké doby se přišlo na nespočet chyb, spousta hráčů si stěžuje na věci, které od minulých dílů chybí. DICE ale zpětné vazbě naslouchá, na blogu vydalo rozsáhlý příspěvek, který se snaží reflektovat spoustu výtek ze strany hráčů.

Už zítra se do hry dostane Update #2, který by měl změnit několik menších funkcí. Velmi důležité bude snížení rozptylu střel, který byl u mnoha zbraní extrémní. Aktualizace postihne Hovercraft i Nightbird helikoptéru, samozřejmostí bude oprava chyb včetně nemožnosti někoho oživit vedle zdí. Vývojáři také zpřístupní manuální respawn. 

Ty hlavní změny přijdou až v dalším updatu, který dorazí během prosince. V aktualizaci dorazí ikonky pro hráče, kteří nemají životy nebo náboje, bude se ukazovat počet a vzdálenost hráčů, kteří vás mohou zvednout a vývojáři přinesou i novinky pro Portal. 

DICE také tvrdí, že registruje kritiku vůči tabulce se skóre, prohlížeči serverů i voice chatu. K těmto věcem se ale vývojáři vrátí později, kdy nám ukážou, na čem zrovna pracují. Bohužel jsme se ale nedočkali žádného vyjádření ke specialistům či velkým mapám.