Už v pondělí 25. března odemkne Battlefield V své battle royale pojmenované Firestorm. Gameplay trailer jsme už viděli a nyní tu máme podrobnosti o zbraních, vozidlech a také výbavě.

Vozidla ukázal samotný gameplay trailer. Bude jich celkem 17 a vedle celé řady tanků se můžeme těšit na jeepy, obojživelné vozítko, traktůrek či celkem zbastlenou helikoptéru.

Hlavních zbraní bude 16, přičemž jsou rozdělené na tři kategorie: Common, Rare a Epic. Liší se attachmenty, které na zbraních najdete, takže Epic mají třeba větší zásobník, méně se klepou a tak podobně.

Dále půjde najít pět pistolí a deset zbraní na blízko. Opět něco, co určitě znáte z tradičního multiplayeru.

Firestorm přinese nové typy výbavy, které v obyčejném multiplayeru nejsou. Mimo jiné to budou vesty (opět rozdělené na Common, Rare a Epic), dále také lékárny pro léčení vás nebo čety a trojice batohů, abyste to všechno mohli unést. Náboje bude nutné hledat správný typ, včetně munice pro vozidla.

Z výbavy půjde dále najít klasické granáty, miny a další předměty známé z multiplayeru.

Firestorm bude dostupný od 25. března pro všechny majitele hry. V dubnu tvůrci plánují přidat režim Duos, takže kromě čety půjde hrát ve dvojicích.