Vyhrocený semifinálový zápas mezi SINNERS a týmem Sampi v Tipsport CS:GO Online, ve kterém muselo rozhodnout prodloužení na všech třech mapách, pořádně zahýbal s domácí scénou. Ostrý rozhovor hned po zápase poskytl hrající kouč SINNERS, na twitteru mu hned opětoval palbu legendární sniper Ladislav „GuardiaN“ Kovács.

Tomáš "Tomkeejs" Tomka se v pozápasovém rozhovoru ostře pustil do Sampi. „Sampi byli nejhorší tým, se kterým jsme za poslední dobu hráli,“ řekl hned na úvod. Poté se vyjádřil na adresu nejmenované osoby: „Je tady jeden člověk, který utratil hrozně moc peněz za všechny možné hráče a úplně s prominutím do***al cenu na trhu a najednou si organizace myslí, že jejich hráči stojí miliony.“ V odpovědi na následnou otázku moderátora, co je třeba, aby se ceny hráčů vrátily do normálu, označil kouč SINNERS majitele organizace Sampi za blázna: „Já si myslím, že s těma cenama už se jen tak nehne, prostě to se tady doj***lo a bude to trvat minimálně pár roků než lidi dostanou zpátky rozum a zjistí, že hráči za tady ty částky nikdo kupovat nebude krom bláznů jako je Jankto.“ Narážel tak pravděpodobně na nedávný transfer mezi ENTERPRISE a Sampi, ze kterého právě Janktova organizace získala Matúša „MATYS“ Šimka a Andreja „Adejis“ Kameništiaka.

„Salty Tomka, its okej bro <3,“ opětoval okamžitě palbu na twitteru sniper Ladislav „GuardiaN“ Kovács hájící barvy Sampi. Připomněl také nedávný nákup SINNERS snipera Forsyyho: „40k eur za forsyho a ide vypravat, kto doj***l trh.“