Soutěž je ukončena

Výhru v hodnotě 19.99 Eur si odnáší uživatelé K0Ry a Czagy. Nižší výhru pošleme uživatelům vojtylus, AFKmenezer a dragonrider. Výhercům byla zaslána zpráva zde na Grunexu, prosím, odpovězte na ni. Všem ostatním děkujeme za účast a těšíme se u další soutěže.


MSI již tradičně vyráží na roadshow do českých a slovenských měst a není tomu jinak ani tentokrát. V příštím týdnu si budete moct poslechnout zajímavé novinky o hardware a zasoutěžit o luxusní ceny na třech vysokých školách.

Nevíte, kde se bude tentokrát MSI Roadshow konat? Tak si to určitě dohledejte na našem webu - za správnou odpověď můžete totiž vyhrát náhodný klíč na Steamu, který vám odemkne neznámou hru.

Odpovíte-li správně, máte šanci na vítězství. V neděli odpoledne vybereme dvacátou, čtyřicátou, šedesátou, osmdesátou a stou správnou odpověď. Pět výherců se pak může těšit na klíče - dva šťastnější dostanou klíč odemykající hru v hodnotě až 19.99 Eur/549 Kč a další tři se mohou těšit na klíč s hrou v hodnotě až 9.99 Eur/ 269 Kč. Nápovědu k soutěžní otázce najdete v tomto článku. Hodně štěstí!