Vydání akční RPG Mass Effect: Andromeda se blíží a tak je nejvyšší čas na uvolňování nových záběrů lákajících fanoušky na jeho koupi. Pokud stále váháte, tyhle videa vám jistě pomohou k rozhodnutí.

Důležitou součástí hry bude multiplayer, bez kterého si mnoho hráčů jakoukoliv hru nedovede vůbec představit. Ve hře budete po boku dalších tří hráčů plnit různé úkoly a snažit se odolávat vlnám nepřátel až do doby, než budete zachráněni. V době vydání má být k dispozici 25 postav, více než 40 druhů zbraní a celkově 5 různých map.

Za zhlédnutí, nebo alespoň částečné prolétnutí (video má téměř 50 minut), jistě stojí i úvodní mise, kterou do světa vypustil server IGN. V něm se můžete podívat, jak hra vypadá při rozlišení 1080p a 60 snímcích za vteřinu.

Zajímavé je také porovnání mezi platformami. Na jakém zařízení vám ME: Andromeda přijde nejpropracovanější? Podotýkáme, že počítač, na kterém byla hra testována disponoval procesorem Intel Core i7-6850k, RAM pamětí 32 GB, grafickou kartou NVIDIA GeForce GTX 1080 a 1TB SSD. 

Mass Effect: Andromeda vychází už za týden 21. března pro PC, PlayStation 4 a Xbox One.