Call of Duty: Modern Warfare dostává další update, se kterým sice musíte stahovat dalších 30 GB, nového obsahu ale tolik není, respektive se dočkáme pouze nové mapy. Změn ve hře je ale hned několik.

Zezačátku se hned zmíníme o nové mapě Hardhat. Tu mohou velmi dobře znát hráči z Modern Warfare 3, jde tedy o středně veliké staveniště, které se ale soustředí zejména na blízké souboje, sniperku zde moc neužijete. Nová mapa zamíří hned do několik módů. Zároveň se z Gunfightu do normálního multiplayeru přesouvá Aisle 9.

Warzone se dočkal hned několika změn, i když o některých se patch notes vůbec nezmiňují. Ty, které Activision přiznává, je například změna v Gulagu, kde můžeme nově dostat assault rifles a SMG. Boje o ještě jednu šanci se tak mohou stát o něco akčnější a šanci dostanou i ti, kteří nejsou tak zdatní s brokovnicemi či pistolemi.

Vývojáři dále přináší časově omezený mód Classic Battle Royale, který z Warzone udělá klasický drsný battle royale, kde se můžete soustředit pouze na svoje schopnosti. Zmizí nakupovací stanice, kontrakty i Gulag. Hráči si tak budou muset dávat opravdu pozor, protože tentokrát vás ze smrti nevysvobodí ani protivník v Gulagu a ani vaši spoluhráči s dostatkem peněz.

Po vydání updatu o si ale hráči všimli další novinky – karta, která začala od minulého updatu padat z legendárních beden, má konečně použití. Lze s ní otevřít bunkr, ve kterém se nachází spoustu beden i peněz. V něm se  ale nachází další dveře, které se zatím otevřít nepodařilo.