Nedělní offline finále národní kvalifikace rozhodlo o složení české eRepre ve hře PES20. Čerství eReprezentanti se tak mohou těšit na účast v mezinárodní online kvalifikaci na eEURO v Londýně.

KillDalos, thomasdjr11, Balogh, Aldain, syky10, Macaluki, kubinho015 a deluxeeee, to jsou hráči, kterým se podařilo postoupit ze dvou otevřených kvalifikací až do samotného finále, které nabízelo lákavou příležitost a to sice reprezentovat Českou republiku na mezinárodních turnajích.

Ve skupině A se vedení ujal syky10 a dobře rozehranou skupinu zakončil prvním místem s odstupem tří bodů na druhého KillDalose. To pravé drama nám ale nabídla skupina B, kde od sebe v závěrečném součtu dělil první tři hráče pouze jediný bod a až poslední skupinový zápas přisoudil postup dvojici Balogh a teiNy.

V samotných rozhodujících zápasech, kde se utkal vždy první umístěný s druhým z opačné skupiny, čekala hráče série na tři vítězné zápasy. Zde jednoznačně dominovali oba postoupivší ze skupiny A, tedy syky10 a KillDalos, když shodným skóre 3:0 na zápasy překonali své soupeře.

Vítězové od Fotbalové asociace České republiky obdrželi také unikátní ovladač eRepre, který budou mít pouze eReprezentanti a jeden z fanoušků, který vzejde ze soutěže. Kromě ovladače se hráči mohou těšit na svůj vlastní repre dres s herní přezdívkou.

Další informace, podrobnosti o eRepre najdeš na webu www.erepre.cz.