Čas od času se hráčům naskytne příležitost, kdy mohou získat více skinů najednou za zvýhodněnou cenu formou balíčku. Jinak by museli kupovat vzhledy jednotlivě v herním obchodě. Tyto balíčky se objevují jen zřídka a jsou označeny jako bundle. Bundle většinou obsahuje vzhledy, někdy kupující ale zároveň s nimi může získat i sérii herních výzev, za kterou může odemknout další předměty zdarma.

Francouzský leaker Llama Leaks přinesl zprávu o existenci dalšího balíčku s názvem Darkfire. Zároveň jako první dokázal z herních dat získat úplnou podobu skinů, kterou si můžete prohlédnout v náhledovém obrázku tohoto článku. Existenci potvrzuje i fotka herní "krabice" z verze pro Playstation 4:

Dvě verze 

Zajímavé je, že podle novějších informací od leakera Lucase7yoshiho by se mělo jednat o dva rozdělené balíčky. Podle něj by jeden měl obsahovat skiny s vzácností legendary (zlatá) a druhý pouze předměty s kvalitou rare (modrá). Do zlaté verze by měl podle něj patřit předělaný skin Red Knight a Wild Card:

V modré verzi bychom prý měli očekávat temnou verzi základního skinu Jonesy spolu s temnou verzí základního krumpáče. Některé zdroje však hovoří o tom, že druhý set nebude dostupný jako klasický balíček, ale půjde koupit normálně v herním obchodě. To by dávalo smysl, vzhledem k tomu, že jde jen o dva předměty.

Cena a datum uvedení 

Cena zlatého balíčku by měla být podle úniků stanovena na 30 dolarů/euro, ale zatím nejde nic tvrdit s jistotou. Balíček by měl být uveden brzy, protože se tyto předměty již nachází v herních souborech.

Support a Creator 

Pokud se vám článek líbil, můžete nás ve hře podpořit zadáním kódu pro Support a Creator: Nejdeto. Za veškerou podporu děkujeme!