Mládež v Číně čelí dalšímu omezení. Tamní mládeži bude nově redukován přístup k živému internetovému vysílání na stránkách Bilibili, Huya a Douyin. Jde o obdoby platforem Twitch, YouTube a TikTok. Mládeži se zakáže posílání drobných příspěvků lidově známých jako donaty. Zároveň vláda zakáže sledování těchto streamů ve večerních hodinách.

Dva nové zákony mají přispět se zvládáním "chaosu" nezletilých na sociálních sítích. Podle čínského úřadu pro správu televizního a rozhlasového vysílání musí platformy přistoupit k větší kontrole nezletilých. Streamovací stránky by měly nejen zamezit dětem v přispívání peněz, ale také je odradit od kariéry streamerů bez dohledu ostatních.

První vyhláška omezuje přispívání (donaty) nezletilých streamerům. Přímo se uvádí, že tyto příspěvky jsou často spojovány s výměnou například za pozdrav od streamera.

Druhé pravidlo pak omezí dětské účty. Těm bude znepřístupněno sledování streamů po 22. hodině. Streameři mají svůj časový plán a obsah upravit vzhledem k tomuto pravidlu.

Čína již dříve spustila web pro nahlašování her, které děti hrají až moc často. Ještě předtím došlo k omezení hraní na 3 hodiny týdně. Nově bude mládeži odepřeno i sledování večerních streamů a přispívání peněz, což může mít velký vliv na příjem tvůrců obsahu.