Výrobce Corsair přichází s bezdrátovou klávesnicí K83, která je určena do vašeho obývacího pokoje, což jen podtrhuje stylový design. Vydrží fungovat až 40 hodin a můžete ji připojit jak přes Bluetooth, tak bezdrátový USB adaptér (případně klávesnici můžete prostě připojit pomocí dodávaného USB kabelu). Vyrobena je z hliníku a disponuje bílým nastavitelným podsvícením.

Novinka je určena nejen pro počítače, ale také chytré TV či chytré “boxy” připojené k televizi. Zatímco levá část je poměrně standardní se zvýrazněnými WASD klávesami, na pravém konci potom najdeme řadu vychytávek.

V první řadě je tu velký touchpad podporující až gesta se čtyřmi prsty, dále analogové ovládání hlasitosti. Pravý roh patří malému joysticku, ten podle výrobce poslouží klidně i ve hrách a zjednoduší navigaci v menu vašeho chytrého zařízení.

Corsair K83 by se měla začít prodávat již brzy. Americká cena byla stanovena na 100 dolarů, což je v přepočtu 2250 Kč. U nás tak můžeme čekat něco okolo 2800 Kč po započtení DPH.