Jak to už bývá zvykem na spoustě conech a akcích s pop kulturní tématikou, ne vždy se setkávají s pochopením od všech. A v zahraničí především od náboženských spolků a jednotlivců. Někteří křesťané mají problém s tím, že lidé věří a oslavují nadpřirozeno, fantasy, sci-fi a další nerdy výmysly, než aby věřili v Ježíše Krista. A tak se to nestydí dát najevo a hlasitě protestují před vchodem, vyvolávají hesla a mávají plakáty "Bůh vidí tvé hříchy".

 

 

Na Dragon Conu v Atlantě je protest každoroční jistota a cosplayer Jacob Kevinsson si z nich již několik let dělá legraci svým vlastním způsobem. Pokud jste někdy hráli Skyrim, tak vám možná něco říká jméno Talos. Talos je bůh všech válečníků a nejvíc na vliv jeho víry narazíte na náměstí v Bílém průsmyku, kde kněz Heimskrt hlasitě káže tu jedinou pravou víru. A právě za tohoto kněze se Jacob každý rok převléká a přidává se k davu křesťanů, aby hlásal, že Talos je ta správná cesta.

 

 

Tenhle borec je náš hrdina a klobou dolů za to, že nemá strach z věčného zatracení a pekelného ohně. Zde můžete vidět starší video jeho kázání.