Robin "flusha" Rönnquist byl pravomocně odsouzen za daňové úniky, nezaplatil daně za výhry v roce 2015.

 Rok 2015 byl jedním z nejúspěšnějších, ne-li nejúspěšnějším pro švédskou sestavu fnatic. Tehdy vyhráli dva Major turnaje, ESL One Katowice a ESL One Cologne, dále pak DreamHack Open Tours, DreamHack Open Summer, první dvě série ESL Pro League a Faceit Stage 3 finals. V tom roce si odnesli přes milion amerických dolarů, z nichž si flusha vzal přes 120 tisíc dolarů. Ty měl ale flusha přiznat jako svůj příjem a podat klasické daňové přiznání, což ale neudělal. To nyní vedlo k jeho obvinění. Ač svůj trestný čin označil za chybu, nikoliv úmysl, trestu se švédská hvězda nevyhne.

Photo credit: ESL

Ve Švédsku se příjmy nad 675 700 švédských korun (v přepočtu 1 750 000 korun českých) daní velmi tvrdě, a to až 57 %. Všechny tyto daně musel zpětně zaplatit s 40% přirážkou, která činí asi 200 000 švédských korun (asi 500 tisíc korun českých), dále si pak odnesl zmírněný trest - místo čtyřměsíčního vězení bude muset odpracovat 120 hodin veřejně prospěšných prací a musí zaplatit přibližně 2 000 českých korun švédské Nadaci obětí trestných činů.

Jeho trest mu tak dovolí odehrát veškeré plánované zápasy, včetně nejbližšího zápasu proti MAD Lions na Flashpoint Season 2.