Dánský střelec Jakob "JUGi"  Hansen nahradí bulharského AWPaře Valentina "poizon" Vasileva, který se zotavuje po operaci. Complexity se tak nakrátko stane většinově dánským týmem se třemi zástupci této severské země: kapitánem Benjaminem "blameF" Bremerem, Kristianem "k0nfog" Wieneckem a pro BLAST Premier Global Final i Jakobem "JUGi" Hansenem.

Jedná se už o druhý turnaj, který poizon musí vynechat, prvním z nich byl IEM Global Challenge, kde se Complexity nepodařilo uhrát ani jednu mapu proti Astralis a Vitality, s turnajem se tak rozloučili na posledním místě. Vzhledem k hvězdnému obsazení BLASTu nás mohou Complexity jedině překvapit.

V jejich úvodním zápase je čekají francouzští Vitality, druhý nejlepší tým loňského roku, proti kterým se Complexity dlouhodobě nedaří a situace kolem JUGiho tomu určitě nepomáhá. První stream velkého finále letošní sezóny BLAST PREMIER Global Final startuje už v úterý 19. ledna od 16:30 a ty ho můžeš sledovat v češtině na twitch.tv/czctv.

BLAST PREMIER Global Final živě na twitch.tv/czctv

Díky oficiálnímu partnerství Grunexu s touto prestižní ligou světového formátu se můžeš těšit na český komentář všech zápasů zápasů BLAST PREMIER Global Final na twitch kanále twitch.tv/czctv. Českým vysíláním tě vždy provedou ostřílení domácí komentátoři a během streamu navíc můžeš vždy mezi mapami vyhrát poukaz na sázení na Fortuně!

Hlavním partnerem vysílání je Fortuna. Partnerem vysílání je online obchod s elektronikou CZC.cz, herní monitory LG UltraGear, herní počítače LYNX a energetický nápoj Big Shock!

Díky CZC.cz si taky můžeš v rámci konání BLAST PREMIER až do 28. února nakoupit se slevou 100 Kč při nákupu nad 1 000 Kč s promo kódem GRUNEXBLAST100.