Po neuspokojivých výsledcích se v brazilském týmu odehrají velké změny.

 MIBR s okamžitou platností ukončili spolupráci s Fernandem "fer" Alvarengou, Epitaciem "TACO" de Melem a koučem Ricardem "dead" Sinigagliou. Tento krok následuje po mnoha kontroverzích a mnoha ošklivých prohrách, které pro tyto Brazilce vůbec prohrami být neměly - důkazem budiž ošklivé poslední místo na tier 3 turnaji Eden Arena Malta Vibes Cup 10, či prohrám proti Wisla Krakow, Copenhagen Flames a dalším téměř noname týmům v dnešní době.

V sestavě tak zůstávají:

  • Gabriel "FalleN" Toledo
  • Vito "kNgV-" Giuseppe
  • Alencar "trk" Rossato

Pro FalleNa a fera to znamená rozloučení po dlouhých šesti letech,  poprvé se v týmu sešli v roce 2014 v týmu tehdy pojmenovaném KaBuM!. O rok později se k nim přidal TACO a krom krátké přestávky v roce 2018 s nimi zůstal až doposud. Trio FalleN, TACO a fer spolu vyhráli hned 2 Major turnaje v roce 2016, a to MLG Major Championship: Columbus a ESL One Cologne 2016, od té doby se jim však nepodařilo uspět a tým jako takový stále upadal, ačkoliv byl dlouhou dobu uznáván jako špička brazilské scény.


Photo credit: Igor Bezborodov, StarLadder

Vyhazov kouče deada přichází po odhalení jeho cheatování prostřednictvím využití bugu, který mu dovoloval sledovat i pozice nepřátel na mapě. Odvetou ze strany Valve bylo vymazání všech major bodů týmu MIBR a dead si odnesl ban z různých turnajů. Není tak divu, že o něj  v současnou chvíli není ani trochu zájem.

UPDATE: S koncem svých spoluhráčů nesouhlasil FalleN, který na protest taktéž opustil sestavu! Kam zamíří kroky všech vyhozených je otázka, na kterou prozatím nemáme odpověď.