Tento francouzský tým se po úspěších dříve v tomto roce dostal do světové špičky CS:GO, ovšem výsledek na Berlin Majoru byl zjevně dost znepokojující na to, aby byl z týmu vyhozen Nathan "NBK-" Schmitt. Také údajně šlo o osobní neshody uvnitř týmu. 

Podle některých zdrojů je jako možnost zvažován Richard "shox" Papillon, či Fabien "kioShiMa" Fiey. Shox pravděpodobně nyní zvažuje své možnosti poté, co se vynořily zprávy o tom, že on a Lucas "Lucky" Chastang jsou jednou nohou z G2. Tento tým po druhém místě na ESL Pro League Season 9 Finals. Proto po prohrách v New Legends Stage započala francouzská organizace vyjednávat s CR4ZY ohledně přijetí Nemanji "nexa" Isakoviće a Nemanji "huNter-" Kovače. 

kioShiMa žádný tým nemá od apríla, kdy ho opustila jeho organizace Cloud9 po pěti měsících hraní pod americkou vlajkou. V rozhovoru pro HLTV.org poté také oznámil, že by rád svou hráčskou kariéru ukončil pod vlajkou francouzskou. 

Dostat do týmu shoxe by pro Vitality znamenalo zatřást oslíkem, ale organizace mezi sebou mají docela dobrý vztah, takže by přechod hráčů nemusel být nijak dramatický. Přeci jen, v loňském říjnu se do Vitality dostali Dan "apEX" Madesclaire a NBK- právě proto, že je do Vitality předala organizace G2.

Vitality musí být ve výměně hráčů co nejrychlejší, protože v pátek již musí hrát na BLAST Pro Series v Moskvě. Je v současné době nejisté, jestli vůbec stihne organizace vyřídit vízum pro pátého hráče, takže jejich účast je nyní dost nejistá.