Čtyři skupinové hrací dny nám pomohly odkrýt nejlepší domácí osmičku hráčů Grunex Masters powered by LG UltraGear a přišel čas na vyřazovací část! Už 14. května od 17hod. svedou postupující profíci čtvrtfinálové boje v živém vysílání na Grunex twitch kanále.

V prvním utkání vyzve reprezentant plzeňské Viktorie T9Laky soka z FK Jablonec, Peposlava. Ač se Lakymu vstup do skupin nevydařil podle jeho plánů, zůstává stále jedním z hlavních favoritů na zisk titulu. Následovat bude utkání Matejse a Mrkyyho, půjde o velmi vyrovnaný souboj dvou hráčů, kteří poslední měsíce ukazují naprosto famózní formu. Skvěle se daří také Mariosovi, týmovému kolegovi Matejse, ten však proti sobě uvítá jednoho z nejtěžších soupeřů. Stát proti němu bude Seron z týmu Sampi. Čtvrtfinálový den uzavře duel vítěze e:LIGY Dalase proti Revymu z Bohemians.

Celý hrací den můžeš sledovat na Grunex twitch kanále za doprovodného koementáře Davida „Davkouny“ Vogela a Jana „TheJohny“ Hradila.  Více o celém Grunex Masters najdeš ZDE.

Rozpis čtvrtfinále

17:00 T9Laky - Peposlav17
17:40 Matejs - Mrkyy
18:20 Mariooso - Seron
19:00 Dalas - Revy