Vývojáři z Behaviour Interactive oficiálně oznámili, že jejich asymetrická horrorová hra Dead by Daylight vyjde do konce roku 2019 na mobilní platformy iOS a Android. Ke stažení tedy budou na App Store a Google Play. Momentálně si hra prochází beta testováním, a proto není určen přesný datum vydání. S největší pravděpodobností se mobilní verze nebude moc lišit od původní PC či konzolové. Některé změny by ale měly být provedeny především v UI, která by se měla nakonfigurovat pro mobilní zařízení. Vývojáři jinak tvrdí, že jádro hratelnosti a herní mechanismy zůstanou stejné.

Dead by Daylight je multiplayerová 4v1 horrorová hra, kde jeden hráč zaujme roli masového vraha, a další čtyři hráči hrají za přeživší, kteří se snaží před zabijákem uniknout.

Ti z vás, kteří chtějí zůstat v obraze a mají zájem o mobilní verzi Dead by Daylight, se mohou zaregistrovat na oficiálním webu, a tím si hru předregistrovat. Momentálně je ale Dead by Daylight dostupné na PC, PlayStation 4, Xbox One a od 24. září 2019 se dostane i na Nintendo Switch.