Otevřená beta střílečky Destiny 2 už má za sebou premiéru na konzolích PlayStation 4 a Xbox One. Jak už se dávno vědělo, PC hráči si na betu budou muset počkat o něco déle. Do teď jsme věděli pouze to, že se dočkáme během srpna, nyní však už známe konkrétní datum. Beta své brány otevře na konci prázdnin, v úterý 29. srpna. Hrát budeme moci dva dny, tedy do čtvrtka 31. srpna.

Pokud jste si hru již předobjednali a nebo tak teprve učiníte, už u bety budete mít výhodu v podobě možnosti hraní o den více (začít byste mohli už v pondělí). Od obchodu, kde jste si hru předobjednali, získáte speciální kód, který musíte zadat na stránkách společnosti Bungie. Kód lze použít pouze jednou, pokud jste jej tedy využili už v rámci bety pro konzole, na PC si o den dříve už nezahrajete.

Poté, co vývojáři betu pro konzole prodloužili o dva dny, ji navíc označili za jejich největší betu vůbec. PC hráči tak mohou alespoň doufat, že stejného prodloužení se dočkají i oni. Pokud se na betu chcete připravit, doporučujeme si přichystat účet na síti Battle.net. Plná verze hry bude k dispozici právě na této síti a tak se dá předpokládat, že u bety tomu nebude jinak.

Hardwarové požadavky

Studio také odhalilo hardwarové nároky. Bungie navíc uvedlo, že se do vydání mohou ještě změnit, nepůjde však o žádné radikální změny.

Doporučené požadavky

  • Procesor: Intel – Core i5-2400, AMD – Ryzen R5 1600X
  • Grafická karta: Nvidia – GeForce GTX 970, AMD – Radeon R9 390
  • Paměť: 8GB

Minimální požadavky

  • Procesor: Intel – Core i3-3250, AMD – FX-4350
  • Grafická karta: Nvidia – GeForce GTX 660 2GB, AMD – Radeon HD 7850 2GB
  • Paměť: 6GB