Dobře, ode dneška je nám jasné, že se tu objevila díra na trhu a tu velmi rychle zaplnila devatenáctiletá Belle Delphine z Velké Británie. Ta začala prodávat vodu, kterou použila ke koupání ve vaně. 

Pokud Belle neznáte (nedivíme se), jedná se o Instagramovou celebritu, jenž sama sebe nazývá gamer girl. Proč? To nám zůstává utajeno, protože jsme ji viděli maximálně hrát Mario Kart s mrtvou chobotnicí. Opravdu, čtete správně, video s mrtvým mořským tvorem naleznete zde. Belle se specializuje na lascivní až lehce erotické fotografie v anime stylu, občas na téma herních charakterů jako třeba D.Va. 

Každopádně, když oznámila prodej použité koupelové vody určené pro gamery za cenu okolo 900 Kč, byla v mžiku vyprodána. Pokud si říkáte, že je to děsně uhozené, tak s vámi souhlasíme, ale koupit půllitrovou sklenici vody se mnohým opravdu vyplatilo, protože se později objevila na Ebay a její cena se v aukci vyšplhala až na 300 000 korun. A slečna si na této kampani prý trhla pořádné peníze i bez překupníků.

Nyní je voda opět k dostání. Na lahvičce najdete nápis: "Plněno, když jsem si hrála ve vaně". Doufejme, že hrála nějakou hru, i když naše představivost je občas docela divoká. Také tam najdete upozornění, že voda není určena k pití. Ano, domýšlíte si dobře, lidé tu vodu opravdu pili a kolují i zvěsti o tom, že se u toho nakazili Herpes virem.
Rozhodně souhlasíme, že prodej koupelové vody je originální, ale také nám připadá, že ten, kdo si ji koupí opravdu neví, co s penězi.