I přes to, že je již dávno venku Call of Duty: Black Ops 4, má jeho předchozí díl s číslovkou tři stále velkou a aktivní komunitu. Je to také díky módům, které hráči vytváří. A kde je povolený modding, tam se brzo objeví fakt divné věci. Jako třeba nahrazení hratelných vojenských postav roztomilými anime holčičkami. 

Někdo s přezdívkou Loyalists se prostě rozhodl, že v Call of Duty: Black Ops 3 není dostatečné zastoupení japonské popkultury, a tak vytvořil mód, jenž přidává anime postavičky ze hry Cyberdimension Neptunia: 4 Goddesses Online. Konkrétně  Neptune, Nepgear, IF, Noire, Uni, Blanc, Rom, Ram, Vert a Kurome. Je podivuhodné, jak si autor s jednotlivými postavami pohrál, především s detaily.

Můžete si za ně zahrát v kampani, multiplayeru i zombie módu, takže pokud jste fanoušci anime a chcete si mód taky vyzkoušet, naleznete jej zde. Jediná fakt divná věc, která kazí tak trochu zážitek, jsou originální hlasy těchto něžných anime postaviček, které mluví jak vysvalení drsní a testosteronem nabušení chlapi.