Tvorba nového dílu Call of Duty sice zcela jistě jede na plné obrátky, to ale neznamená, že by podpora současného dílu nějak zpomalovala. Už dnes se totiž do hry dostává velký update, který přináší hned několik novinek.

První velkou novinkou je například zvětšení velikosti Warzone. Quads totiž nově pojmou až 200 hráčů, tedy 50 různých týmů. Na mapu se dostává i nový kontrakt Supply Run, kde je vaším úkolem dostat se k určité Buy Station. Pokud to stihnete v určitý čas, dostanete slevu na nákupy.

Pokud vás obyčejné střílení už omrzelo, můžete naskočit do Juggernaut Royale. Pokud po mapě najdete spadlý care package, dostanete Juggernaut oblek s minigunem.

Novinkou do CoD:MW obecně je nová sniperka Rytec AMR, která patří mezi jedny z nejsilnějším semi-automatickým odstřelovacíchg pušek. Cheshire Park je novou mapu v předměstí Londýna, a nový mód Team Defender je zase trochu okořeněný Capture the Flag – na mapě se nachází pouze jedna vlajka, a tým získává body za každou sekundu, kdy vlajku drží. Celkem by update měl mít okolo 30 GB.