Dr Disrespect chystá svou vlastní hru s názvem Deadrop, o které mluví jako o nejlepším battle-royale zážitku, který strčí do kapsy jak Fortnite, tak třeba i PUBG. Koncem roku Doktor založil své vlastní studio s názvem Midnight Society a plně se pustil do vývoje jeho nejambicóznějšího projektu. Zkušenosti totiž nasbíral jako dlouholetý designér map ve studiu Infinity Ward, kde se podílel na tvorbě některých dílů v sérii Call of Duty.

Jeho hra byla oznámena v polovině letošního roku a stále jsme se nedozvěděli žádné podrobnější informace. Fanoušci Disrespecta se tak upínali k letošním Game Awards, které velmi často slouží k oznámení nových a velkých her, protože se jim tam dostane dost velké pozornosti. Jeden z diváků tak streamerovi poslal pět dolarů a zeptal se ho, jestli plánuje odhalit Deadrop na Game Awards. A jaká byla Docova odpověď?

Nulová šance. 0 procent... tento rok.

Dr Disrespect ale zároveň nezapomněl dodat, že je to Geoff Keighley, moderátor každého ročníku, který na něj má číslo a kdykoliv mu může zavolat. Hru prý odhalí, až na to bude s vývojáři plně připraven, protože nechce nic uspěchat. Streamer totiž přesně ví, co ve svých hrách nechce, protože ve svých vysíláních hraje velké množství battle-royale her. Ví tak přesně, co nemá rád ani on a ani jeho fanoušci.

Jedná se ale o zajímavou formu odpovědi. Víme sice, že tento rok se o Deadropu nic nového asi nedozvíme a budeme muset čekat na Game Awards, ale je dobré vědět, že se na hru nezapomnělo a Doc na ní se svým týmem stále pracuje.