Včera proběhla tisková konference Ubisoftu a my jsme si pro vás připravili souhrn toho, co nám Ubisoft ukázal.

Watch Dogs

Určitě největší peckou byla gameplay ukázka Watch Dogs. V té se potvrdilo to, že bychom měli být schopni hrát za velkou škálu postav včetně babiček a dědečků. Hackeři mají také vyspělou technologii jako zneviditelnění či drony. Na celou gameplay ukázku se můžete podívat níže. Watch Dogs 3 vychází 6. března.

Ghost Recon Breakpoint

I tuto hru jsme mohli vidět i když pouze pomocí CGI filmečků. Ty se soustředili na hlavního záporáka hry Walkera a také na kooperaci ve hře. Dozvěděli jsme se také datum vydání, které je stanoveno na 4. října. Samozřejmostí je i beta, do které se můžete zaregistrovat již nyní.

Just Dance 2020

Stejnou samozřejmostí jako je Fifa u EA je také Just Dance u Ubisoftu. I letos jsme se dočkali odhalení nového dílu, který je vlastně stále stejný, ale s novými písničkami. Došlo na takové pecky jako Bangarang od Skrillexe, High Hopes od Panic! či Skibidi od Little Big. Just Dance 2020 vyjde na PS4, XONE, Stadii a překvapivě i na Wii.

Rainbow Six Quarantine

Na tuto hru už dříve upozorňovali různé úniky, Ubisoft je všechny potvrdil a představil spin-off hru Rainbow Six Quarantine. Ta bude zasazena do světa, kde se rozšířil parazit napadající lidská těla. Půjde o co-op hru pro 3 hráče, přesný cíl našich misí ale ještě není jasný. Jak ale oficiální popis naznačuje, Quarantine bude navazovat na mód Outbreak, který se objevil v Rainbow Six Siege minulý rok.

Roller Champions

I na tuto hru poukazovaly různé spekulace. Dle traileru půjde o kompetetivní multiplayerovou hru, ve které půjde nejspíše o dokončení co nejvíce kol s míčem v ruce. Přesnou podobu nám trailer bohužel neoznámil, ale na to, jak přesně hraní této hry vypadá, můžete přijít i vy sami. Od 10. do 14. června totiž běží E3 demo této hry.

Gods & Monsters

Hra od tvůrců Assassin’s Creed Odyssey nás zavede na dobrodružnou cestu inspirovanou řeckým náboženstvím. Trailer nám toho moc neprozradil, lze ale hádat, že půjde o hru podobnou Zeldě zasazenou do řeckého prostředí. Gods & Monsters vyjde 25. února na PS4, XONE, Switch, Stadii a PC.

Uplay+

I Ubisoft oznámil svou vlastní předplatitelskou službu Uplay+. Ta vám zaručí přístup do celé knihovny her od Ubisoftu a prý by měla obsahovat i zcela nové hry, tedy i Watch Dogs Legion, Ghost Recon Breakpoint či Rainbow Six Quarantine. Zaplatíte 15 dolarů za měsíc.