Po více než roce představuje tuzemská herní organizace eEriness svojí novou Dota2 sekci. Hlavním důvodem angažování týmu v této hře je snaha podpořit vzestup této hry na naší scéně. Dota 2 k eEriness neodmyslitelně patří, vždyť si také jejich zástupci odvezli úspěchy z turnajů jako je LanCraft, MČR nebo se zúčastnili turnaje Samsung European Encounter v Kolíně nad Rýnem, který probíhal v rámci herní výstavy GamesCom.

V nové sestavě eEriness jsou dva hráči, kteří dres této organizace už v minulosti oblékali. Jmenovitě se jedná o  Viléma "Vilik" Smižanského a  Matouše "Kure" Mudříka. Celý tým vám blíže představí jeho kapitán -  Jan "Sehny" Sehnal:

Zdarec, sehny je jméno mé a jsem rád, že se organizace EERINESS rozhodla vložit důvěru v náš tým a vzít nás pod svá křídla. Náš tým vznikl po rozpadu Dota sekce multiklanu eSuba.INTEL. A stejně, jako mnoha dalších Dota týmech, je i naše portfolio hráčů opravdu rozmanité. Pozici jedna aneb carry nehraje nikdo jiný, než mladý talent ShapeYourMind, kterému je jen 17 let, ale dotu už teď kliká jako profík a obzvláště v twitch chat rap battlech opravdu nemá konkurenci! Dále tu máme na pozici 2 známého midaře ^Cechiho, jehož naga budí respekt od Rýna až po Ural. Na těžké lince pak operuje český veterán Vilík, který (skoro) všude byl a všecho viděl, takže ho na těžké lince nepřekvapí ani tzv. kombinace kladivounů, tj. venge, wk a sven. No a nebudu vám lhát... Jak přibývá číslo pozice, přibývá s ním i věk hráčů. Takhle to vypadá docela honosně, ale ve skutečnosti to funguje tak, že já (sehny) a Kuře to na supportech připravíme a mlaďoši to za nás naklikaj. :-) Co se týče našich cílů, plánujeme se umisťovat na předních příčkách cz/sk turnajů a expandovat i do eu lig a turnajů, jako je joinDota, Paysafecard ESL etc. No a jaké budou v okolí LANky, to je snad ještě ve hvězdách.

Sestava eEriness.Dota 2
 Jan "Sehny" Sehnal
 Vilém "Vilik" Smižanský
 Matyáš "ShapeYourMind" Král
 Daniel "^Cechi" Čechmánek 
 Matouš "Kure" Mudřík

 Vladimír "Rox" Ditrych - velitel sekce