Nový balíček Humble Bundle opět skrývá několik zajímavých her za výhodnou cenu. Super Simulation bundle se zaměřuje na simulátory a nabídne především dvě velmi známé hry z tohoto žánru.

Základní tier za 0,84 euro obsahuje méně známé tituly Treasure Hunter Simulator a 911 Operator. Velmi výhodný je ovšem druhý tier. Kromě We. The Revolution, theHunder: Call of the Wild a Radio Commander zde totiž nalezneme vesmírný simulátor Elite Dangerous od Fronteir Developments.

Elite Dangerous patří mezi nejlepší hry v žánru vesmírných simulátor a nabízí otevřený herní svět v podobě naší galaxie v měřítku 1:1. Létal můžete v několika typech korábů od malých stíhaček po velké "vesmírné autobusy". Elite Dangerous nabízí režim pro jednoho hráče i otevřený multiplayer. Vzhledem k obří herní mapě ale narazíte na hráče jen zřídka. Vyplatí se proto létat ve skupinách s přáteli.

Nejvyšší tier potom nabízí trochu jiný druh simulátoru. PC Building Simulator, jak již název napovídá, simuluje stavbu počítače. Titul nabízí různé scénáře a vaším úkolem bude i zjišťování chyb a kombinování specifických komponent dle zadání. Krom toho tento tier za 12,7 euro nabídne i dodatek theHunter: Call of the Wild - Silver Ridge Peaks. Akce platí čtvrtečního večera.