Epic Games si zajišťuje další studio do své kolekce. Společnost si vedle Psyonix a dalších týmů zajistila vývojáře série Rock Band, kteří ale už předem hlásí, že nebudou pracovat pouze na dalších dílech.

Studio Harmonix bude pod Epicem pracovat na „herních zážitkcích a hratelnosti Fornite“. Epic tedy očividně chce více prohlubovat hudební scénu ve své battle royale hře, studio ale prozatím neprozradilo další detaily. 

Harmonix vždy aspiroval na tvorbu světových hudebních zážitků, díky připojení k Epicu to bude možné. Společně posuneme hranice kreativity a toho, co bude možné.

To tvrdí spoluzakladatel Harmonix Alex Rigopulos. Studio prý pracuje i na vlastních projektech, prozatím ale bude pokračovat s DLC plány pro Rock Band. Akvizici okomentoval i viceprezident herního vývoje v Epic Games - Alain Tascan.

Společně s Harmonix přeměníme to, jak hráči zažívají hudbu. Z pasivních posluchačů se stanou aktivní. Hudba už nyní spojuje miliony Fortnite hráčů, a to pomocí našich emotů, koncertů a akcí.