Epic Games Store poslední předprázdninový den obměňuje nabídku her zdarma. Tentokrát si můžeme vyzvednout trojici titulů, které nám v knihovně zůstanou i po skončení akce.

První nabízenou hrou je Geneforge 1 - Mutagen. Jde o fantasy RPG s důrazem na otevřenost. Zajímavostí je, že u této hry nemusíte nepřátele kosit jako na běžícím pásu. Využít můžete i dialogy a celou hru pokořit jako pacifista.

U fantasy titulů zůstaneme. Druhou hrou v nabídce je Iratus: Lord of the Dead. Tahové RPG s rogue-like prvky rovněž vsadilo kartu na hlavní postavu s kouzelníkem. Ten velí armádě oživlých mrtvol, kostlivců, upírů a dalších nestvůr. Pokud ale jednotky umřou, musíte se s nimi rozloučit nadobro.

Poslední hrou v nabídce je Hood: Outlaws & Legends. Tentokrát se vydáte do středověku v PvPvE titulu, kladoucího důraz na multiplayer. Využít budete muset nejen prvky stealthu, ale i brutální boj, abyste utekli s kořistí.

Všechny hry jsou na Epicu zdarma do 7. července 17:00. Následně se nabídka herního obchodu změní, nicméně tituly přidané do knihovny vám zůstanou i nadále k dispozici.