Jak se změní LoL soupiska SINNERS a co čekat od blížícího se IEM Cologne? Na to se podíváme v dnešních esportových novinkách.

Dynamo Eclot ani Apeks se stykem nedokázali postoupit do baráže ESL Challenger

Ani Dynamo Eclot ani Apeks. Postup do ESL Challenger League se rozplynul jak pro čistě českou soupisku, tak pro slovenského hráče v barvách zahraničního celku.

Celý článek najdete esport.sazka.cz.


LoL sestava SINNERS hlásí posilu z Polska

League of Legends sekce organizace SINNERS vítá nového hráče. Do sestavy se podívá polský top laner Paweł "HeSSZero" Karwot. Osmnáctiletý hráč poslední období strávil v severské lize NLC 2022 Summer.

Top laner Paweł "HeSSZero" Karwot se hlásí jako hráč v SINNERS. Mladý Polák doposud působil zejména v polské Superlize a také na severu Evropy, kde reprezentoval v aktuálním splitu tým Vanir.

Celý článek najdete esport.sazka.cz.

IEM Cologne se blíží, do boje nastoupí 24 týmů

Další velký světový turnaj je tady! IEM Cologne odstartuje už v úterý a do boje o titul se dohromady zapojí 24 prvotřídních týmů o $1,000,000 a 10240 EPT bodů.

V play-in se představí 16 týmů, z nichž si lepší polovina vybojuje místo v hlavní skupinové fázi. Tam už čeká absolutní světová špička v čele s NAVI, FaZe či ENCE. Mezi nejznámější účastníky úvodní části patří Vitality, nedávní finalisté BLAST Premier, kteří hrají svou první akci s Igorem "w0nderful" Zhdanovem. Za zmínku ale stojí určitě i Heroic nebo Spirit, takže o přední světové týmy nebude nouze.

Celý článek najdete esport.sazka.cz.