Co se stalo na CS:GO scéně v posledních dnech? Podíváme se na dvě změny rolí a na posilu mířící k Fnatic.

Dominik "desty" Černý v eSubě přebere roli trenéra

Dominik "desty" Černý se z role in-game leadera v eSubě postaví do role trenéra. Organizace oficiálně potvrdila novou roli českého hráče během úterního večera.

Organizace eSuba se rozhodla sáhnout výměně v roli, která byla dlouhodobě neměnná. Tomáš "benq1" Masaryk v celku totiž působil v několika rolích už od začátku roku 2015. Nyní dochází k CS:GO sekci ke klíčové změně.

Celý článek najdete na esport.sazka.cz.


Fnatic posiluje nizozemský hráč FASHR

Fnatic oznámili kompletní CS:GO soupisku, se kterou vyběhnou do druhé poloviny roku 2022. Posledním dílem skládačky je šestadvaceetiletý Dion "⁠FASHR⁠" Derksen. Dokáže tým uspět?

Organizace Fnatic na svých sociálních sítích oznámila poslední díl skládačky své CS:GO sestavy. Pátým hráčem, který pomůže line-upu své legendární značce, se stal šestadvacetiletý holandský rifler Dion "⁠FASHR⁠" Derksen.

Celý článek najdete na esport.sazka.cz.

Velká výzva pro Styka, slovenský hráč povede Apeks jako in-game leader

Slovenský hráč Martin "STYKO" Styk pokračuje i po letní přestávce v týmu Apeks. Severský celek navíc oznámil, že se šestadvacetiletý hráč stává in-game leader sestavy!

Zatímco fanoušci norské organizace Apeks vyhlíží 5. člena CS:GO sestavy, social media tým nabídl na Twitteru jinou informaci. 

Celý článek najdete na esport.sazka.cz.