EU LCS Spring 2017

Sedmý týden

Ve 4., 5., 6. a 7. týdnu se mezi sebou střetnou týmy z obou skupin.

Roccat se konečně dočkali výhry! Unicorns of Love a H2K se dělí o první místo ve skupině B. G2 stále neprohráli.

4. týden / 5. týden / 6. týden

Soupisky týmů / Info o novém formátu

Vitality

 

Giants

2:1

Velice vyrovnané hry nás čekali v prvním souboji sedmého týdne LCS. Giants začali velice dobře, získávali všechny objektivy. Poté ale Vitality získali barona a hnali se dopředu. Giants je ale stihli všechny pozabíjet, dostali se k nim do báze a zničili nexus. Druhá hra byla jasná pro Vitality. Po získaném drakovi se rozjeli a Giants už je nedokázali zastavit. Srovnáno 1:1. Rozhodující třetí hra. Až ve 26. minutě začali Vitality pořádně útočit, vyhrávat teamfighty a díky zaváhání Giants na baronovi dokázali Vitality vyhrát tuto hru.

Roccat

 

Origen

2:1

Roccat jsou poslední ve skupině A, Origen ve skupině B. Ale kdo čekal nudné hry, ten se mýlil. První hra trvala hodinu a sedmnáct minut. Killů padlo sice jen 19, ale hra to byla skvělá. Origen se dostali kolem 40. minuty do vedení, a i když jednou zaškobrtli, dokázali vyhrát. Druhá hra byla opět dlouhá, trvala skoro hodinu. A padlo 54 killů. Většinu hry si vedení drželi Roccat, pak ale Origen získali barona a draka a Roccat na tom byli špatně, dokázali se ale vzchopit a díky vyhranému teamfightu zničili nexus dřív, než se nepřátelé znovu spawnuli. Poslední a nejkratší hra. Roccat se díky získanému baronovi propushovali až do nepřátelské báze, kde už jim stačilo jen zničit nexus. Díky výhře nad Origen si do tabulky připsali svoji první výhru v LCS. Origen si musí ještě počkat.

G2

 

Splyce

2:1

G2 ještě neprohráli. Ale první hru proti Splyce vůbec nezvládli. Sice získali tři draky, ale to jim vůbec nepomohlo. Splyce získávali věže, killy i barona. G2 byli bezmocní a prohráli první hru. Druhou hru už se ale G2 vyšvihli a naprosto přejeli Splyce. Ve třetí hře jim sice Splyce zase dali lehce zabrat, ale opět je rozdrtili. G2 vyhráli 2:1.

Fnatic

 

Unicorns of Love

1:2

Unicorns of Love se perou o první místo ve skupině B s H2K, takže každá vyhraná hra je pro ně dobrá. Proti Fnatic ale začali špatně. Poměrně dlouhou hru celou doku kontrolovali Fnatic a nedali Unicornům šanci. Ve druhé hře se ale role obrátily. Unicorns of Love získávali důležité objektivy a i když Fnatic získali barona, Unicorni stále pushovali a nakonec si došli pro výhru. A byla tu záverečná hra. A tu rozhodlo získání barona týmem Unicorns of Love, kteří se díky buffu dokázali propushovat k nexusu a vyhrát hru.

Vitality

 

Roccat

0:2

A Roccat získali další výhru! První hra tomu sice moc nenaznačovala, Vitality značně vyhrávali. Poté ale Roccat získali barona a zastavili tím pushování týmu Vitality. Zanedlouho ho získali ještě jednou a díky tomu pushnuli a zničili nexus. Druhou hru se rozjeli Vitality. Získávali věže, draky a dokonce i barony. Roccat se ale nevzdali a díky vyhraným teamfightům a získanému baronovi dokázali neuvěřitelně vyhrát a připsat si druhou výhru do tabulky.

Misfits

 

H2K

0:2

Misfits narazili. Ač se tento nový tým v LCS ukázal jako velice zkušený, pořád ještě nepatří mezi ty opravdu nejlepší. Začátek první hry měli Misfits dobrý, pak ale začali úřadovat H2K, kteří v pěti minutách získali barona, dvě věže a inhibitor. Poté byl ještě jeden velký teamfight, který ale H2K vyhráli a následně vyhráli i celou hru. Ve druhé hře padlo pouze 13 killů. Od začátku byla vidět zkušenost H2K, kteří nedali Misfits jedinou příležitost něco udělat. H2K s přehledem vyhráli i druhou hru a tím i celý zápas.

Giants

 

Origen

2:1

V první hře, která byla velice rychlá a padlo v ní pouze 7 killů, jsme si museli počkat na first blood až do 20. minuty. Oba týmy hrály velice pasivně. Giants ale rychleji pushovali a tím si zajistili výhru. Druhá hra již byla delší a i s více killy. Origen konečně ukázali, že to umí hrát a jsou sehraní. Giants nedokázali moc co udělat. Srovnáno 1:1. Giants si ale Origen vychutnali v poslední hře. Origen mohli pouze vzdorovat a klást odpor. Ten ale byl lehce potlačen díky baron buffu a Giants vyhráli hru.

Tabulky skupin

Jednotlivé zápasy mezi týmy

Zápasy 8. týdne EU LCS

Stream můžete sledovat na našem webu.