Před nedávnem vyšla předělávka Zaklínače 3, která nabídla lepší grafiku, rychlejší načítání a znovu vtáhla i ostřílené hráče. Jeden takový se rozhodl pro vylepšení verze na počítače, a to tím, že udělal modifikaci. Ta přináší plně optimalizovaný pohled z první osoby, který vylepšuje už tak skvělý zážitek –⁠ ten je pro majitele původní hry plně zdarma.

Přestože zaklínačský Kontinent už prozkoumal každý hráč, šikovní fanoušci stále přicházejí s novinkami, ze kterých některým jednoduše spadne čelist. Jednou takovou věcí je i modifikace od uživatele crthdr na stránce Nexus Mode. Gervant First Person přidává pohled z první osoby. Ten je udělaný velmi dobře a vztahuje se jak na boje, tak prozkoumávání. Má nějaké mouchy, ale ve finále nic, co by hodně vadilo.

Spousta hráčů si myslí, že modifikace promění třetího Zaklínače v takový lepší a novější Skyrim. Jestli to je či není pravda vás necháme posoudit sami. Při troše štěstí se bude jednat o funkci, kterou bude mít Zaklínač 4 implementovanou už v základu a nebude se muset čekat na podporu fanoušků.