Známá OfflineTV přichází po dnešní noci o jednoho z dlouholetých členů. Vše začalo dnes v brzkých ranních hodinách našeho času. Yvonne, jedna z členek této streamerské skupiny se veřejně na Twitteru podělila o negativní zkušenosti s chováním Fedmystera.

Podle jejích slov byl Fed velice blízkým kamarádem, ovšem alkohol udělal své. Fed několikrát v opilosti překročil kamarádské meze a došlo k relativně nevinnému, přesto velmi nepříjemnému fyzickému kontaktu. Yvonne si to nechala pro sebe a ačkoliv s Fedmysterem o tomto incidentu mluvila, on si údajně nic nepamatoval. Tato skutečnost se ukázala jako lež a později se situace opakovala.

Fed zároveň podobnou kauzu zažil i s Lilypichu, další členkou OfflineTV. Zřejmě nezáměrně a pod vlivem alkoholu využil situace, kdy byla Lily čerstvě po rozchodu. Opět se nic závažného nestalo, přesto bylo jasné, že Fed porušuje jisté hranice přátelství.

Následkem toho byl Fedmyster vyhozen z OfflineTV skupiny a bude se i stěhovat z domu této party. 

Fedmyster s k celé situaci vyjádřil. Prvně se omluvil za neaktivitu ohledně streamování. Následně vysvětlil, že se s ním jeho kamarádi bavili o jeho činech. Feda situace mrzí a chápe, že je třeba, aby byly jejich hlasy vyslyšeny. Stáhne se proto do ústraní a začne o sobě více přemýšlet. Chce zapracovat hlavně na svojí zodpovědnosti. Dle jeho slov žádná situace nebyla myšlena špatně.