Druhá sezóna v Chapter 2 je v plném proudu a my už vyhlížíme jaké novinky si Fortnite připravuje dále. Něco jsme mohli zahlédnout už v trailerech a zřejmě se brzo dostanou přímo do hry.

První je Proximity mine, která právě byla viděná v jednom ze záběrů v traileru. Dělá přesně to, co podobné miny ve hrách jako Call of Duty známé také jako "bouncing betty". Při zjištění pohybu vyskočí do vzduchu a explodují. Aktuálně byla ve hře nalezena ikona pro tento předmět.

Druhým předmětem, který jsme zatím nikde neviděli, zřejmě bude přenosné zařízení na převleky. Odpadne tak hledání telefonní budky k převléknutí za Henchmana a půjde se převléknout kdykoliv, což bude i dobře využitelné ke zmatení živých protihráčů.

S matením soupeřů už máme od nové sezóny mnoho zkušeností, protože nový klonovací granát dokáže zmást nepřátele výtečně, i když nám z počátku přišel jako zbytečná věc. Po jeho vyzkoušení zjišťujeme, že jeho výsledky v boji jsou opravdu dobré.

Mezi soubory hry se ještě nachází tajemný předmět "Security Plans", který je podivně umístěn v sekci nábojů a obrázkem vypadá jako pevní disk do počítače. Možná se jedná o nějakou věc pro teasované nové herní režimy, které jsme mohli vidět v traileru.