Pokud se chcete dozvědět vše, co přišlo a odešlo spolu s touto aktualizací, jste na správném místě! Připravte se vyskočit z bitevního autobusu a ponořte se do aktualizované zábavy ve Fortnite!

 

S aktualizací 21.50 odchází oblíbený herní režim Impostors!

Herní režim Impostors si postupem času zamilovalo velké množství hráčů a aspoň jednou si jej zahrál každý. Cílem hry bylo v roli agenta plnit zadané úkoly a odhalit Impostora dřív, než všechny pochytal. Jako impostor jste mohli hru sabotovat a společně se svým parťákem likvidovat jednoho agenta za druhým a snažit se vždy vinu svést na ostatní. Režim Impostors tu zůstal poměrně dlouho a zdá se, že se do něj nakonec zamilovali i vývojáři z Innersloth (tvůrci hry Among Us) .


Late Game Arena, Rift Spawning a legendární Pump Shotguns se vrací

Pokud se chcete předvést v Late Game aréně, můžete to udělat klidně hned! V aréně budete moci předvést své skutečné dovednosti a nyní, když budete mít přístup k Legendary Pump Shotgun a  Rift Spawning, bude hra ještě šílenější, než kdy předtím.

  • Zero Build Arena byla vypnuta.


Fortnite Dragon Ball Kamehameha

I když úkoly Fortnite x Dragon Ball „Power Unleashed“ skončily, Capsule Corp pokračuje v odesílání dodávek! Předměty Kamehameha a Nimbus Cloud (Kintoun) jsou stále na Ostrově, jen se objevují v menší míře.


Týdenní výzva Shadow of Phantasm week

V právě probíhající události Shadow of Phantasm Week přibyli do hry skvělé předměty, mezi kterými můžeme najít Suppressed Assault Rifle, Suppressed SMG, Shadow Bomb a Shield Bubble! Dokončete speciální questy a získejte XP za používání těchto předmětů! Shadow of Phantasm Week začíná 30. srpna v 9:00 ET a končí 7. září 2022 v 9:00 ET.


Odstranění chyb ve hře

Aktualizace ale není jen o přidání nových zbraní, předmětů či režimů, ale také o odstranění chyb ve hře.

  • Opraven problém, kdy lišty zdraví a štítu neodpovídaly skutečné hodnotě zbývající po poškození.
  • Opraven problém, kdy se Kamehameha při upuštění vyřazeným hráčem naplnila na tři plné náboje.
  • Možnost režimu střelby na mobilu nyní funguje správně. Zrušením zaškrtnutí této možnosti se nyní automaticky skryje vyhrazené tlačítko střelby ve hře, pokud to kontext umožňuje.