Atmosféra ve Fortnite Chapter 3 Season 3 je vším, v co fanoušci doufali. Tato zcela nová sezóna však nejsou jen duhy a jednorožci. Když na ostrov dorazili pojízdní vlci a kanci, hráči očekávali, že se také vrátí jejich drahý Klombo. Bohužel…to se nestalo.

Dříve se objevilo několik úniků směřujících k návratu rozkošných dinosauřích tvorů. Hráči si také mysleli, že budou moci na tvorech jezdit, že si je budou moci i ochočit. Bohužel, to se nestane, jelikož v místech, kde se Klombové ukrývali, leží nyní pouze jejich lebka. To znamená, že jsou Klombové mrtví. Hráči už pravděpodobně nikdy neuvidí rozkošné dinosaury, kromě jejich lebek na mapě. Zkamenělé pozůstatky tvorů budou pro hráče jistě intenzivním zážitkem.

Ačkoli Fortnite Chapter 3 Season 3 má příjemnou atmosféru, zprávy o osudu Klombů jsou extrémně smutné.


 

Setkání s Klombem

Nakrmit pomocí velkých modrých Klomberries rozkošné dinosaury na mapě a získat kořist na vysoké úrovni byly jedny z největších zážitků, které hráči zažili na začátku třetí kapitoly.

Bohužel, zábavné okamžiky s Klombem byly krátkodobé, protože stvoření zmizela hned v následující sezóně. Hráči zoufale žádají Epic Games, aby stvoření vrátili, ale zdá se, že vývojáři měli s roztomilým dinosaurem jiné plány.


 

Kde byl Klombo ve druhé sezóně?

Dříve se na mapě objevilo několik malých zasněžených pahorků, ve kterých byli tvorové schovaní. Nalezení těchto tajných úkrytů odměňovalo hráče zkušenostmi a jednalo se tak o masivním náznak existence Klomba. Nicméně, první sezóna byla jedinou sezónou ve třetí kapitole, kdy hráči viděli tato rozkošná stvoření.


 

Smutný okamžik

Zpráva o smrti jedinečných a roztomilých stvoření se hráčům vůbec nelíbila. Dokonce i velcí tvůrci obsahu, jako je SypherPK, vyjádřili svůj nesouhlas. Mnoho dalších také reagovalo negativně, protože zoufale čekali na návrat Klomba v nadcházející sezóně.


R.I.P. Klombo, v našich srdcích zůstaneš navždy...