Je čas představit všechny italy! Zatímco v posledních několika dnech jsme měli možnost podívat se na několik tanků nižších tierů, nyní zde máme kompletní italský strom.
 

Pokud se zajímáte, kdy budete moci tyto tanky hrát, připravte se, že všechny tyto tanky budou uvolněny při první aktualizaci 1.0 (možná pojmenované 1.0.1). 

Italské tanky čerpaly inspiraci z francouzských designérských návrhů, ale v průběhu času experimentovaly i s vlastními nápady. Charakteristické rysy bylo lehké pancéřování a různé kalibry děl. Při pokusu o dosažení standardního nastavení nejvyspělejších vlastností tanku se jednalo o větší palebnou sílu a tlustší pancíř. 

 

Některé tanky stále nemají dodělané textury, jiné vypadají ale úžasně.

Tier I – Fiat 3000

Tier II – L6/40

Tier II – M14/41

Tier III – M15/42

Tier IV – P26/40

Tier V – P.43

Tier VI – P.43 bis

Tier VII – P.43 ter

Tier VIII – P.44 Pantera

P.44 Pantera - první tank v linii, který má funkci, na kterou jste všichni čekali, buben pro automatické nabíjení (autoloader). Pantera byl jednou z variant, která vyvolala projekt, který vznikl během druhé světové války. S dlouhým kanonem o průměru 90 mm, dobrou depresí a pohyblivostí může zaujmout velice rychle zajímavé a výhodné bojové pozice. Nová mechanika znamená, že se tank může cítit více jako doma na blízkých a středních vzdálenostech, ve větších vzdálenostech bude daleko opratrnější.

Tier IX – Prototipo Standard B

První tank z druhé světové války v italském stromu vypadá nápadně podobně jako německý proto-typ Leoparda, z hlediska rozměrů a siluety. Stejně jako u Pantera, Prototipo tbude mít taky nový autoloader. Má 105 mm dělo a podobný úhel deprese. Tento tank by mohl být považován za přímého potomka tier X Progetto. To znamená, že můžete zdokonalit a natrénovat svou taktiku při přípravě na odemknutí ocelové šelmy na tieru X.

 Tier X – Progetto M40 mod 65

V roce 1969 navštívila italská vojenská delegace Německo, aby prodiskutovala nákup tanků Leopard. Ne všichni delegáti však souhlasili s myšlenkou na získání zahraničních tanků. Italská armáda a konstruktéři načrtli své základní přání, slušná deprese, odlitá věž, střelec a silný motor Mitsubishi. Jejich přání vyústila v vytvoření malého, lehkého, mobilního, ale dobře chráněného tanku.

Tento tank bude opět mobilní s dobrou depresí. Silueta a nový autoloader bude zaručovat účast v tier X bitvách. 

Pokud se zajímáte, kdy budete moci tyto tanky hrát, připravte se, že všechny tyto tanky budou uvolněny při první aktualizaci 1.0 po aktualizaci (možná pojmenované 1.0.1). Nebudeme dlouho čekat, až konečně uvidíme všechny nádrže na těstoviny Hra a vychutnat si jedenáct nových nádrží.
Stromující ze skupiny prototypů vyvinutých a vyráběných během programu Kampfpanzer Standard, který se v Itálii poprvé zúčastnil v roce 1958. Ve spolupráci s Ingeniuerbüro Warn-eke, Rheinstahl Hanomag, Henschel a Rheinmetall byly v rámci programu vytvořeny pouze dva modely. Po rozsáhlých zkouškách byla upřednostněna skupina prototypů "A", která se po další práci stala známou častěji jako Leopard 1.
V roce 1969 navštívila německá vojenská delegace Německo, aby prodiskutovala nákup nádrží Leopard. Ne všichni delegáti však souhlasili s myšlenkou na získání zahraničních tanků. Italská armáda a konstruktéři načrtli své základní přání: slušná deprese, odlitá věžička a střelec a mocný motor Mitsubishi. Jejich přání vyústila v vytvoření malého, lehkého, mobilního, ale dobře chráněného tanku.