Genesis tentokrát uvádí nový volant a podobně jako další produkty této značky je cenově dostupný. Součástí je dvojice pedálů a celkem 15 tlačítek.

Výrobce v tiskové zprávě vyzdvihuje hlavně širokou kompatibilitu. Kromě s PC funguje Seaborg 350 také s konzole PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a dále ještě s PlayStation 3 a Xbox 360. Dokonce mu stačí Windows XP pro použití s PC a připojuje se pomocí USB-A.

Vibrace poskytují cenné informace

Chtěli jsme vytvořit herní volant, který se stane vstupní branou do vzrušujícího virtuálního světa závodění. Seaborg 350 přenáší do volantu realistické vibrace, které reprodukují přesně to, co se děje s tvým vozem. Budeš mít pak pocit, že v tom autě opravdu sedíš.

Plná kontrola

Genesis Seaborg 350 je vybaven 15 ovládacími tlačítky, včetně akčních osmisměrových tlačítek DPAD. Všechna tlačítka umožňují individuální nastavení přesně podle tvých představ a preferencí. Ty jsi řidič, tvůj je kokpit vozu a tvůj je volant.

Odolný design a bezpečný úchop

Samotný volant má průměr 10 palců a je vyroben s vysoce odolných komponentů, které umožňují extrémní používání po mnoho let bez obav. Na tuto herní výbavu se můžeš spolehnout. Odolná konstrukce není jedinou předností. Pro pevný, bezpečný a pohodlný úchop je volant vyroben za použití vysoce kvalitních materiálů, které navíc podporující ergonomii volantu.

Genesis Seaborg 350 už je k dostání a jeho cena byla stanovena na 1599 Kč.