Společně se SteelSeries jsme si pro vás připravili PUBG Squad turnaj. Toto klání bylo rozděleno do dvou kvalifikací a grandfinále. Kvalifikace a finále kvalifikací se odehrály formátem Bo4, kdy jsme mohli vidět týmy odehrát dvě mapy Miramar a Erangel v FPP režimu. V grandfinále uvidíme o 2 mapy navíc - hrát se bude 4× Erangel a 2× Miramar. Které týmy byly nejúspěšnější a probojovaly se do grandfinále?

Seznam týmů

Za favority můžeme považovat ROG.eXtatus a eSubu, kteří již ve kvalifikacích zejména proti sobě předvedli kvalitní výsledky. Zejména výkony eSuby budou zajímavé, jelikož se jako jediný tým probojovali na turnaj do Kyjeva, který se koná od 10. prosince (samozřejmě vás budeme informovat v samostatném článku o větších detailech). Další týmy, které by se mohly radovat z vítězství, jsou mistři ČR Gunrunners_AOC, na vítězství ale taktéž mohou dosáhnout AlzaGaming, Eclot_Lynx a Trust_Universe.

O komentování se postarají ambasadoři PUBG turnajů, hráči a komentátoři Nikolai "Mazarini" Lazarev a jeho parťák Martin spajKK Beneš, přičemž finále by se mělo odehrát na Spajkkově kanále!

Jaké ceny si odnesu ti nejlepší?

1. místo: 4x kompletní SteelSeries příslušenství (Arctis 5, Rival 310, Apex 150, QcK+)

2. místo: 4x kompletní SteelSeries příslušenství (Arctis 3, Rival 110, QcK+)

Zapoj se do soutěže na sociálních sítích a vyhraj SteelSeries gear!

Nehrajete? Nevadí! Vyhrát produkty od SteelSeries můžete také a je to velmi jednoduché. Prvně je důležité být aktivní na našem facebooku a instagramu. Poté už stačí sledovat jen livestream turnaje a počkat až streameři vyberou třeba právě vás.

 

Speciální slevy na produkty SteelSeries!

Pokud nejste zrovna dítě štěstěny a nevěříte si ani na diváckou soutěž, pořád nemusíte odejít s prázdnou. Online obchod CZC.cz přichází v rámci Black Friday s exkluzivními slevami na herní výbavu od SteelSeries. Celá akce je prodloužená až do 2.12.!