Grunex Masters se po tomto víkendu vrhne do druhé STAGE s promíchanými skupinami. Uplynulé dva týdny ukázaly souboj nejlepších 16 týmů a my už víme, kdo se poroučí ze skupiny B a kdo si naopak zahraje baráž o skupinu A.

Souboj o první dvě místa bude ještě náročný. Zatímco v tuto chvíli stojí před virtuální zlatou medailí adanin s týmem Rulers Esport, jejich pozici ještě může ohrozit tým 9x. Třetí místo patří týmu HOOD, který má již 7 zápasů odehraných a se 13 body se mohou v klidu připravovat na nedělní baráž.

Do souboje o lepší umístění se nakonec zapojí i tým Aera, který kvůli problémům s PUBG Players nemůže být ohrožen nikým ze spodní části tabulky.

Ve skupině A je už taktéž jasno. Velký souboj favoritů i oblíbených týmů přinesl spoustu překvapení, a o svoje místo tak bude muset zabojovat TRAKTOR PEEK, NeverEndingStory, Kings of Sosnovka a NecroRaisers Valorant. 

Ještě před baráží v neděli se ale rozhodne o tom, kdo nově nastoupí do skupiny B přes sobotní kvalifikace. Do té se stále můžete zaregistrovat, a získat tím šanci zabojovat si v grand finále o 70 tisíc korun.