Herní portál Grunex.com spojil své jméno se světovou značkou herních monitorů BenQ, nyní spolupráce končí, nebo ne?

Když se řekne BenQ nebo herní monitor BenQ spoustu hráčů a fanoušků napadne herní portál Grunex a naopak když se řekne Grunex mnohým s vás vejde na mysl BenQ. Silné spojení obou úspěšných značek začalo roku 2011 při příležitosti lokální kvalifikace na světový turnaj ESWC od té doby se vazba mezi oběma subjekty zpevňuje a důkazem oboustranné spokojenosti je fakt, že herní monitory BenQ na Grunexu vídáte až do roku 2016. To se ovšem dnešním dnem mění.

Reportáž z Grandfinálé ESWC 2011, které se uskutečnilo 19. - 25. 10. 2011 v Paříži

 

Ale né tak docela :) Rozvázání vztahů jedničky na poli herních monitorů a nejnavštěvovaného lokálního herního portálu by nedávalo smysl, nemyslíte?

ZOWIE by BenQ
"Stejně jedinečné,
jako vy"

BenQ spojuje své síly s uznávaným výrobcem profesionálních eSport periferií a utváří nový celek ZOWIE by BenQ, který ze svého portfolia produktů určených pro eSport představí na místním trhu pod výše uvedenou značkou monitory, myši, podložky pod myš, a další příslušenství. Později také klávesnice a sluchátka.

 

Přivítejte staro-nového generálního partnera herního portálu Grunex.com, značku ZOWIE by BenQ a mrkněte na dostupné produkty na CZC.cz