Grand Theft Auto V je neuvěřitelně úspěšná hra a pravidelně se umisťuje mezi top 10 nejprodávanějšími tituly i během sezóny vydávání nových her. Zatímco minulý rok Take-Two zveřejnilo, že se prodalo 110 milionů kusů, nyní je to opět o mnoho více.

Na konferenci pro investory se tato mateřská společnost Rockstaru opět chlubila prodeji. Ani široký repertoár studií a her se nevyrovná současnému rekordmanovi, a to studiu Rockstar. Všechny jejich tituly jsou extrémně úspěšné, a to i mnoho let po vydání. S novými čísly se tak dozvídáme, že GTA V do dnešního dne prodalo neuvěřitelných 130 milionů kusů. To znamená, že za uplynulý rok si hráči koupili dalších 20 milionů kopií.

Hned za GTA V stojí nový přírůstek Red Dead Redemption 2. Ani této hře se nedaří vůbec špatně, od svého vydání se prodalo 31 milionů kusů. Rockstar je tak pro Take-Two zlatou žílou a není divu, že si dává načas s oznámením dalšího dílu. Aby GTA VI překonalo svého předchůdce, musí nabídnout opravdu kvalitní hratelnost i obsáhlý multiplayer.