Zalman ZM-K500

Chtěli byste mechanickou klávesnici, ale cena od 3 do 5 tisíc je pro vás zbytečně vysoká? V tom případě zaujme tento model od Zalman s cenou lehce přesahující tisíc korun. Nedostanete samozřejmě spínače od Cherry MX a super výbavu, za tuto cenu se ale může jednat o fajn vstupenku do světa mechanických klávesnic. Navíc je kompaktní a našlo se místo na pár multimediálních kláves.

Nvidia GeForce GTX 1080

Co v přehledu dělá relativně starý model grafické karty? V březnu vlivem příchodu GTX 1080 Ti došlo totiž k výraznému zlevnění a ceny se propadly až ke 14 tisícům korun, karta tak stojí za zvážení, pokud jste třeba původně chtěli kupovat nižší GTX 1070. Nvidia navíc prodloužila rozdávání her zdarma, do 18. dubna dostanete For Honor nebo Ghost Recon: Wildlands. Zlevněné GTX 1080 naleznete na CZC.cz.

MSI základní desky pro Ryzen

Procesory AMD Ryzen odstartovaly revoluci a už brzy se začne prodávat očekávaná střední řada Ryzen 5 pro hráče. K procesoru ale potřebujete samozřejmě základní desku s paticí AM4. Aktuálně má nejlepší nabídku MSI. Až na jeden model jsou aktuálně všechny desky skladem na CZC.cz a navíc si můžete vybrat ve velkém cenovém rozpětí. MSI desku pro Ryzen koupíte už za 2300 Kč, ale klidně také za 8 tisíc.

Nvidia Shield TV (2017)

Už první generace Shield TV přinesla super řešení, jak vaší televizi udělat chytrou s pomocí Android TV. Nvidia už stihla vydat vylepšeného nástupce a konkurenci v tomto segmentu stále prakticky nemá. Aktuální Shield TV v balení obsahuje dříve samostatně prodávaný TV ovladač a nabízí značně vylepšený gamepad. Pokud navíc využijete streamování her z GeForce Now, tak se jedná o ideální „upgrade“ pro obývák.

BitFenix Portal

BitFenix se s novou skříní pokusil vytvořit něco jiného než pouhý kvádr, na který jsme všichni zvyklí. Výsledkem je stylová oblá skříň, s troškou představivosti v ní můžete vidět střílny z populární logické hry Portal. Skříň už může být vaše, zatím se ale neprodává ve všech variantách. Můžete si totiž vybrat, jestli chcete bílou nebo černou a jestli má mít okno v horní části.

LYNX Grunex FutureGamer

Pokud jste náhodou ještě neviděli náš nový LYNX Grunex stroj, tak vám ho právě připomínáme. Zbrusu nová skříň znamená, že máte vnitřnosti pěkně pod kontrolou a můžete se ve volných chvílích kochat pohledem na grafiku GeForce GTX 1060 od MSI v edici Armor. Součástí výbavy je moderní Kaby Lake procesor, SSD pro rychlý start systému či 16 GB DDR4 od HyperX.

Bílé myši od Zowie

Zowie známe jako výrobce kvalitních myší pro profesionální hráče. Již brzy bychom se měli dočkat nové edice modelů EC1-A a EC2-A. Hlavní změna? Barva. Oproti zažité černé myši přinesou stylovou lesklou bílou. Výrobce myši stvořil pro hráče, kteří preferují pocit z uchopení lesklého povrchu. Bílá barva zabrání tomu, aby byly snadno vidět otisky od používání.