Herce Chrise Pratta můžete znát z hitů jako Guardians of the Galaxy, Jurský svět, LEGO příběh nebo Pasažéři. Hollywoodská hvězda se aktuálně připravuje na hit z herního světa, celovečerní film na motivy her Maria. Italského instalatéra namluví právě Pratt, a jak prozradil v novém rozhovoru pro magazín Variety, nejspíše nás jeho hlas překvapí.

"Pracoval jsem velmi blízce s producenty a zkoušel pár věcí, než jsme přišli na směr, na který jsem pyšný. Nemůžu se dočkat, až diváci uvidí a uslyší co jsme připravili. Jde o animovaný voiceover pro vyprávění, nikoliv o hraný film. Nebudu si oblékat instalatérské montérky a běhat okolo. Stanu se hlasem animované postavy, která bude mít hlas jako něco, co jste ještě nikdy v Mario světě neslyšeli" sdělil Pratt.

Podle slov Pratta to vypadá, že nedojde na tradiční italský přízvuk. Další úniky informací naznačují, že film bude částečně stavěný jako muzikál, a kromě Pratta si v něm zazpívá Charlie Day, Jack Black a Anya Taylor Joy.

Při oznámení své role sdělil Pratt, že jako malý snil o hraní Maria a moc se na svoji roli těší. Je to dle jeho slov splněný sen.

Připravovaný film na motivy Maria by měl dorazit v dubnu příštího roku. Původně byla premiéra plánovaná na letošní Vánoce.