Po několika měsících jsme konečně zpět. Podzimní série Grunex Masters v PUBG má za sebou kvalifikaci, která jasně ukázala, kdo je na naší scéně tím nejlepším. Nyní je na čase, aby oněch 24 týmů začalo pořádně makat a bojovat o další body, které jim zajistí umístění v Grand Finále o 100 000 korun.

Hlavní fáze odstartuje už dnes večer, kde se proti sobě postaví skupina A a B. Mezi zdejšími sestavami tak nechybí například tým VIKÜRVI, který se z průměrných míst v žebříčku dokázalo během jedné kvalifikace a neskutečných třech výher za sebou vyšvihnout až na průběžné první místo Grunex Masters. Na krk jim ale dýchá Dark Tigers PUBG, kteří se v dnešním utkání taktéž ukážou.

Balík B si ale po těžkých soubojích neodpočine, hned zítra odpoledne na něj čeká balík C složený z Last Chance výherců. To neznamená, že by nebyl konkurencí – právě naopak. PUBG je nevyzpytatelné a velmi často dokáže přinášet až neuvěřitelné okamžiky. Nikdo tak nemůže předvídat vítěze – o něm se budete muset přesvědčit vy sami. Už dnes od 18:00 či zítra od 13:00 na Twitch kanálu našeho ambasadora spajKKa. Více informací se dozvíte na hlavní stránce turnaje.