Grunex se dále rozrůstá a chystá nové a nové projekty. Proto potřebujeme posily - nadšence do her, kteří by nám pomohli rozvíjet herní komunitu. Chcete se přidat do týmu Grunexu? Nyní máte šanci, hledáme totiž redaktory v několika oblastech herní scény.

Koho potřebujeme?

Fortnite

  • Jedna z nejúspěšnějších her současného herního světa a oblíbené Battle Royale nesmí chybět ani u nás.

PUBG

  • Ani hra, která celé šílenství kolem Battle Royale rozjela, nesmí zůstat pozadu. Vyznáte se v PUBG? Přijďte o něm psát k nám.

Esport

  • Hledáme také redaktora, který se orientuje v profesionálních turnajích světové esportové scény. Všechny novinky a zajímavosti z esportového světa budou na vás.

Dota2

  • Hra, která neodmyslitelně patří mezi dlouholeté stálice nejen na poli esportu. Vyznáte-li se v této hře, rozhodně napište. Vaše články budou vycházet na největším českém a slovenském komunitním webu této hry.

Jak nás kontaktovat?

Pokud byste se k nám chtěli přidat, napište našemu šéfredaktorovi na email vojtech.hajek@grunex.com zprávu s předmětem Redaktor + vaše jméno. Do článku napište o čem byste chtěli psát. Tam se dohodneme na případné spolupráci.

Podmínka přijetí je jen jedna - musíte umět ovládat pravopis a mít cit pro psaní. Našim redaktorům samozřejmě za jejich aktivitu platíme, předem ale chceme upozornit, že u nás si na bydlení nevyděláte. Určitě se nejedná o full-time pozici, spíše o příjemnou domácí brigádu.

Těšíme se nové kolegy!